Opis nieruchomości
Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Ispina.
Działka o powierzchni ponad 13 a, w całości położona w obszarze o przeznaczeniu pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, usługową oraz wytwórczą.
Teren płaski, szerokość działki to około 18 m.
Wszystkie media dostępne (gaz i woda na działce, prąd w ulicy), dojazd asfaltową drogą gminną.
Nieruchomość położona w bardzo spokojnej, sielskiej miejscowości, w otoczeniu lasów, łąk i pól uprawnych, w dolinie Wisły.
Po drugiej stronie Wisły (w odległości około 3 km) Nowe Brzesko z pełną infrastrukturą handlowo - usługową.
Centrum gminy Drwinia w odległości 5 km, do Bochni około 20 km, do granic Krakowa również około 20 km.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Szczegóły
Symbol oferty
SMK-GS-5958
Powierzchnia
1 300,00 m²
Przeznaczenie działki
mieszkaniowo-usługowa, mieszkaniowa jednorodzinna, budowlana
Zagosp. działki
niezagospodarowana
Ukształtowanie działki
płaska
Kształt działki
prostokat
Otoczenie
zabudowa jednorodzinna
Odległość do komunikacji publicznej [m]
1 000 m
Odl. do sklepu [m]
3 000 m
Odl. do szkoły [m]
3 000 m
Odl. do przedszkola [m]
1 000 m