oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Czernichów, Nowa Wieś Szlachecka

Czernichów, Nowa Wieś Szlachecka
działka na sprzedaż

SMK-GS-6288

Do sprzedania działka budowlano-rolna w miejscowości Nowa Wieś Szlachecka. Działka o powierzchni 1,64 ha, z czego około 8,5 a stanowi teren mieszkaniowo- usługowy MNU, około 31 a to teren obsługi produkcji w gospodarstwie RU, a pozostała część to tereny rolne R. Teren ...

Powierzchnia
16 400,00 m2
Cena za m2
21,34 zł
cena 350 000 
działka na sprzedaż - Czernichów, Nowa Wieś Szlachecka
nowa oferta
dom na sprzedaż - Świątniki Górne (gw), Rzeszotary

Świątniki Górne (gw), Rzeszotary
dom na sprzedaż

SMK-DS-6287

Do sprzedania atrakcyjny dom wolnostojący w miejscowości Rzeszotary. Nieruchomość usytuowana w malowniczej, cichej i zielonej części miejscowości, w bezpośrednim otoczeniu lasu, w pobliżu niewielkiego potoku. Oferowana nieruchomość to przestronny i funkcjonalny dom ...

Powierzchnia
183,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 200 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 196,72 zł
cena 1 500 000 
dom na sprzedaż - Świątniki Górne (gw), Rzeszotary
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Głęboka

Kocmyrzów-Luborzyca, Głęboka
działka na sprzedaż

SMK-GS-6285

Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka rolna w Głębokiej (gm. Kocmyrzów). Oferowana nieruchomość to niezabudowana działka o powierzchni niemal 1 ha i szerokości ok. 30 m. Działka położona bezpośrednio przy drodze utwardzonej (ok. 150 m do asfaltu). Klasy gruntu: ...

Powierzchnia
9 900,00 m2
Cena za m2
11,82 zł
cena 117 000 
działka na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Głęboka

Słomniki (gw), Wężerów
działka na sprzedaż

SMK-GS-6284

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Wężerów (gmina Słomniki). Działka przeznaczona do wydzielenia, wydzielana powierzchnia to ok. 10 a, teren w całości przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną. Media na działce (prąd, woda i kanalizacja), gaz w ulicy. Dojazd ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
99,00 zł
cena 99 000 
działka na sprzedaż - Słomniki (gw), Wężerów
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Iwanowice, Celiny

Iwanowice, Celiny
działka na sprzedaż

SMK-GS-6283

Do sprzedania pięknie położona działka budowlana w miejscowości Celiny, gm. Iwanowice. Działka przeznaczona do wydzielenia, wydzielana powierzchnia to ok. 12 a (sprzedaż w cenie 11000 zł/ar). Teren płaski, widokowy. Nieruchomość położona bezpośrednio przy asfaltowej ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
110,00 zł
cena 132 000 
działka na sprzedaż - Iwanowice, Celiny
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Iwanowice, Celiny

Iwanowice, Celiny
działka na sprzedaż

SMK-GS-6282

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Celiny, gmina Iwanowice. Oferowana nieruchomość to działka oznaczona w miejscowym planie symbolem MR (tereny zabudowy mieszanej: mieszkaniowej, usługowej i produkcyjnej), o powierzchni 23 a i kształcie zbliżonym ...

Powierzchnia
2 300,00 m2
Cena za m2
113,04 zł
cena 260 000 
działka na sprzedaż - Iwanowice, Celiny
Kryteria wyszukiwania

rozumiem