oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kraków, Nowa Huta, Łuczanowice

Kraków, Nowa Huta, Łuczanowice
działka na sprzedaż

SMK-GS-6290

Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana w Łuczanowicach. Działka o powierzchni 9 a i wymiarach zbliżonych do kwadratu. Teren lekko nachylony w kierunku południowym, z działki roztacza się widok na panoramę Krakowa i okolic. Druga linia zabudowy, dojazd ...

Powierzchnia
900,00 m2
Cena za m2
321,11 zł
cena 289 000 
działka na sprzedaż - Kraków, Nowa Huta, Łuczanowice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kraków, Nowa Huta, Chałupki

Kraków, Nowa Huta, Chałupki
działka na sprzedaż

SMK-GS-6289

Do sprzedania działka w rewelacyjnej lokalizacji w atrakcyjnej części Krakowa, okolice Przylasku Rusieckiego. Przedstawiana nieruchomość to działka o powierzchni około 11 a, płaska, z dojazdem drogą wewnętrzną. Działka posiada aktualne warunki zabudowy na budowę budynku ...

Powierzchnia
1 100,00 m2
Cena za m2
250,00 zł
cena 275 000 
działka na sprzedaż - Kraków, Nowa Huta, Chałupki
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Czernichów, Nowa Wieś Szlachecka

Czernichów, Nowa Wieś Szlachecka
działka na sprzedaż

SMK-GS-6288

Do sprzedania działka budowlano-rolna w miejscowości Nowa Wieś Szlachecka. Działka o powierzchni 1,64 ha, z czego około 8,5 a stanowi teren mieszkaniowo- usługowy MNU, około 31 a to teren obsługi produkcji w gospodarstwie RU, a pozostała część to tereny rolne R. Teren ...

Powierzchnia
16 400,00 m2
Cena za m2
21,34 zł
cena 350 000 
działka na sprzedaż - Czernichów, Nowa Wieś Szlachecka
nowa oferta
dom na sprzedaż - Świątniki Górne (gw), Rzeszotary

Świątniki Górne (gw), Rzeszotary
dom na sprzedaż

SMK-DS-6287

Do sprzedania atrakcyjny dom wolnostojący w miejscowości Rzeszotary. Nieruchomość usytuowana w malowniczej, cichej i zielonej części miejscowości, w bezpośrednim otoczeniu lasu, w pobliżu niewielkiego potoku. Oferowana nieruchomość to przestronny i funkcjonalny dom ...

Powierzchnia
183,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 200 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 196,72 zł
cena 1 500 000 
dom na sprzedaż - Świątniki Górne (gw), Rzeszotary
nowa oferta
dom na sprzedaż - Mogilany

Mogilany
dom na sprzedaż

SMK-DS-6286

Do sprzedania pięknie położony dom jednorodzinny w Mogilanach. Przedstawiona do sprzedaży oferta to nowy budynek jednorodzinny wybudowany w 2025 roku, przeznaczony do wykończenia. Dom wybudowany wg projektu firmy Archon "dom w Szyszkowcach" o bardzo nowoczesnej bryle ...

Powierzchnia
209,18 m2
Powierzchnia działki [m2]
550 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 931,83 zł
cena 1 450 000 
dom na sprzedaż - Mogilany
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Głęboka

Kocmyrzów-Luborzyca, Głęboka
działka na sprzedaż

SMK-GS-6285

Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka rolna w Głębokiej (gm. Kocmyrzów). Oferowana nieruchomość to niezabudowana działka o powierzchni niemal 1 ha i szerokości ok. 30 m. Działka położona bezpośrednio przy drodze utwardzonej (ok. 150 m do asfaltu). Klasy gruntu: ...

Powierzchnia
9 900,00 m2
Cena za m2
11,82 zł
cena 117 000 
działka na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Głęboka
124
ofert
Mateusz Góral

Specjalista ds. nieruchomości

Licencja: 23770 pprn

mateusz@smok.nieruchomosci.pl

791-912-297
791-912-297