Wieliczka (gw), Koźmice Małe
działka na sprzedaż

SMK-GS-5911

Do sprzedania pięknie położona, widokowa działka budowlana w miejscowości Koźmice Małe. Działka o powierzchni 32 a, w całości przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Południowa wystawa, teren położony bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Media na działce (bez kanalizacji). W ...

Powierzchnia
3 200,00 m2
Cena za m2
193,12 zł
cena 618 000 
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw), Koźmice Małe

Czernichów, Kłokoczyn
działka na sprzedaż

SMK-GS-5883

Atrakcyjna, pięknie położona działka rolna w miejscowości Kłokoczyn. Działka o powierzchni 26 a i szerokości ok. 32m, w całości oznaczona jako tereny użytków zielonych. Nieruchomość położona w bezpośrednim sąsiedztwie terenów budowalnych. Korzystne wymiary, dojazd ...

Powierzchnia
2 600,00 m2
Cena za m2
17,31 zł
cena 45 000 
działka na sprzedaż - Czernichów, Kłokoczyn

Koniusza, Czernichów
działka na sprzedaż

SMK-GS-5870

Do sprzedania działka rolna w Czernichowie (gmina Koniusza). Działka o powierzchni 15 a, w kształcie prostokąta o wymiarach ok 32x47 m. Teren lekko nachylony w kierunku południowym, dojazd drogą polną. Teren widokowy, działka nieuzbrojona. Centrum gminy Koniusza ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
33,33 zł
cena 50 000 
działka na sprzedaż - Koniusza, Czernichów

Słomniki (gw), Brończyce
działka na sprzedaż

SMK-GS-5868

Do sprzedania działka rolna w Brończycach. Nieruchomość o powierzchni 1,12 ha, i szerokości około 36 m. Działka lekko nachylona, widokowa, dojazd drogą polną. Droga asfaltowa oraz najbliższe zabudowania w odległości około 350 m. Centrum Słomnik w odległości 2 km.

Powierzchnia
11 200,00 m2
Cena za m2
16,07 zł
cena 180 000 
działka na sprzedaż - Słomniki (gw), Brończyce

Raciechowice, Czasław
działka na sprzedaż

SMK-GS-5843

Do sprzedania działka w miejscowości Czasław. Nieruchomość o powierzchni 36,6 a, pięknie położona z widokiem na okolicę. Nieruchomość posiada aktualne WZ na budowę 2 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z infrastrukturą. Teren nachylony w kierunku wschodnim, ...

Powierzchnia
3 660,00 m2
Cena za m2
81,97 zł
cena 300 000 
działka na sprzedaż - Raciechowice, Czasław

Raciechowice, Czasław
działka na sprzedaż

SMK-GS-5842

Do sprzedania działka w miejscowości Czasław. Działka o powierzchni 18,3 a, w kształcie kwadratu. Nieruchomość pięknie położona, nachylona w kierunku wschodnim, widokowa. Teren położony przy bocznej drodze utwardzonej, ok. 40m do utwardzona. Media do dociągnięcia ...

Powierzchnia
1 830,00 m2
Cena za m2
81,97 zł
cena 150 000 
działka na sprzedaż - Raciechowice, Czasław
119
ofert
Mateusz Góral

Specjalista ds. nieruchomości

Licencja: 23770 pprn

mateusz@smok.nieruchomosci.pl

791-912-297
791-912-297