Wieliczka (gw), Zabawa
działka na sprzedaż

SMK-GS-5813

Do sprzedania atrakcyjna działka w Zabawie. Działka o powierzchni 28 a, w całości przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Teren płaski, spokojna okolica. Media do dociągnięcia, brak dojazdu do działki. W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa, ...

Powierzchnia
2 800,00 m2
Cena za m2
335,71 zł
cena 940 000 
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw), Zabawa

Wielka Wieś
działka na sprzedaż

SMK-GS-5802

Do sprzedania bardzo ładnie położona działka w miejscowości Wielka Wieś. Działka o powierzchni około 64 a, z czego około 16,5 a przeznaczone pod zabudowę zagrodową (reszta to teren rolny). Nieruchomość położona w czwartej linii zabudowy, dojazd drogą polną (droga ...

Powierzchnia
6 400,00 m2
Cena za m2
77,97 zł
cena 499 000 
działka na sprzedaż - Wielka Wieś

Skała (gw), Minoga
działka na sprzedaż

SMK-GS-5771

Do sprzedania działka w miejscowości Minoga. Działka o powierzchni prawie 86 a, z czego około 35 a stanowi teren budowlany. Na działce stary drewniany dom (ok. 40 m2) oraz drewniana stodoła (ok. 30 m2) przeznaczone do wyburzenia. Nieruchomość położona w bardzo spokojnej ...

Powierzchnia
8 600,00 m2
Cena za m2
69,65 zł
cena 599 000 
działka na sprzedaż - Skała (gw), Minoga

Skała (gw), Minoga
działka na sprzedaż

SMK-GS-5770

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Minoga. Działka do wydzielenia pod klienta, wydzielana w cenie 10000 zł/ar. Nieruchomość położona w bardzo spokojnej okolicy. Prąd i woda na działce, dojazd drogą asfaltową. W otoczeniu rozproszona zabudowa jednorodzinna ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 120 000 
działka na sprzedaż - Skała (gw), Minoga

Kalwaria Zebrzydowska (gw), Zarzyce Małe
działka na sprzedaż

SMK-GS-5742

Do sprzedania działka rolna w miejscowości Izdebnik. Działka o powierzchni 23 a i szerokości około 11 m. Teren na niewielkiej powierzchni pochyły, pozostała część obszaru płaska. Brak dostępu do mediów, dojazd drogą polną.

Powierzchnia
2 300,00 m2
Cena za m2
20,00 zł
cena 46 000 
działka na sprzedaż - Kalwaria Zebrzydowska (gw), Zarzyce Małe

Kalwaria Zebrzydowska (gw), Zarzyce Małe
działka na sprzedaż

SMK-GS-5741

Do sprzedania widokowa działka budowlano - rolna w miejscowości Izdebnik (gm. Lanckorona). Działka o powierzchni 12 a, z czego ok. 4 a (13 m x 30 m) stanowią tereny przeznaczone  pod zabudowę jednorodzinną, pozostały teren przeznaczony pod zabudowę zagrodową. Wymiary ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
82,50 zł
cena 99 000 
125
ofert
Mateusz Góral

Specjalista ds. nieruchomości

Licencja: 23770 pprn

mateusz@smok.nieruchomosci.pl

791-912-297
791-912-297