oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Liszki, Rączna

Liszki, Rączna
działka na sprzedaż

SMK-GS-6199

Do sprzedania rewelacyjna działka w podkrakowskiej Rącznej. Rączna to atrakcyjnie położona miejscowość, dobrze skomunikowana zarówno z Liszkami (siedziba gminy) jak również z Krakowem (szybki dojazd do obwodnicy miasta), z pięknymi widokami na Pogórze oraz Tatry. Sprzedawaną ...

Powierzchnia
6 200,00 m2
Cena za m2
211,29 zł
cena 1 310 000 
działka na sprzedaż - Liszki, Rączna
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Proszowice (gw), Makocice

Proszowice (gw), Makocice
działka na sprzedaż

SMK-GS-6198

Do sprzedania działka rolna w miejscowości Makocice, gm. Proszowice. Działka o powierzchni 27,2 a, teren rolny, na obszarze nie ma planu miejscowego. W przypadku chęci budowy konieczność starania się o decyzję WZ. Na działce prąd; woda i gaz w ulicy. Druga linia ...

Powierzchnia
2 720,00 m2
Cena za m2
29,04 zł
cena 79 000 
działka na sprzedaż - Proszowice (gw), Makocice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Miechów (gw), Przesławice

Miechów (gw), Przesławice
działka na sprzedaż

SMK-GS-6191

Do sprzedania bardzo ładna, widokowa działka w Przesławicach (gm. Miechów). Działka o powierzchni 1,4 ha i szerokości około 26 m. Teren pofałdowany, od strony drogi płaski na odcinku ok. 50 m, dalej pochyły. Z górnej części nieruchomości roztacza się piękny widok ...

Powierzchnia
14 000,00 m2
Cena za m2
21,36 zł
cena 299 000 
działka na sprzedaż - Miechów (gw), Przesławice

Kocmyrzów-Luborzyca, Łuczyce
działka na sprzedaż

SMK-GS-6182

Do sprzedania pięknie położona, widokowa działka w Łuczycach. Działka o powierzchni ponad 20 a, budowlano-rolna, około 6,5 a stanowi teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową. Nieruchomość usytuowana na końcu prywatnej, spokojnej, bocznej drogi utwardzonej. Wszystkie ...

Powierzchnia
2 012,00 m2
Cena za m2
221,17 zł
cena 445 000 
działka na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Łuczyce

Kraków, Nowa Huta, Przylasek Wyciąski
działka na sprzedaż

SMK-GS-6176

Do sprzedania wyjątkowa działka, położona w rewelacyjnej lokalizacji w rejonie Przylasku Rusieckiego. Nieruchomość stanowi duża, niemal 86-arowa działka, położona bezpośrednio przy drodze gminnej. Działka posiada aktualne warunki zabudowy na budowę trzech budynków ...

Powierzchnia
8 569,00 m2
Cena za m2
149,38 zł
cena 1 280 000 
działka na sprzedaż - Kraków, Nowa Huta, Przylasek Wyciąski

Iwanowice, Narama
działka na sprzedaż

SMK-GS-6172

Do sprzedania bardzo atrakcyjna, widokowa działka zagrodowa położona w miejscowości Narama. Działka o powierzchni ponad 15 a, druga linia zabudowy, dojazd drogą polną na odcinku około 70m. W cenie nieruchomości sprzedawany udział  drodze. Media w ulicy, do doprowadzenia. Teren ...

Powierzchnia
1 513,00 m2
Cena za m2
161,27 zł
cena 244 000 
działka na sprzedaż - Iwanowice, Narama
Kryteria wyszukiwania

rozumiem