oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kraków, Nowa Huta, Łuczanowice

Kraków, Nowa Huta, Łuczanowice
działka na sprzedaż

SMK-GS-6290

Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana w Łuczanowicach. Działka o powierzchni 9 a i wymiarach zbliżonych do kwadratu. Teren lekko nachylony w kierunku południowym, z działki roztacza się widok na panoramę Krakowa i okolic. Druga linia zabudowy, dojazd ...

Powierzchnia
900,00 m2
Cena za m2
321,11 zł
cena 289 000 
działka na sprzedaż - Kraków, Nowa Huta, Łuczanowice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kraków, Nowa Huta, Chałupki

Kraków, Nowa Huta, Chałupki
działka na sprzedaż

SMK-GS-6289

Do sprzedania działka w rewelacyjnej lokalizacji w atrakcyjnej części Krakowa, okolice Przylasku Rusieckiego. Przedstawiana nieruchomość to działka o powierzchni około 11 a, płaska, z dojazdem drogą wewnętrzną. Działka posiada aktualne warunki zabudowy na budowę budynku ...

Powierzchnia
1 100,00 m2
Cena za m2
250,00 zł
cena 275 000 
działka na sprzedaż - Kraków, Nowa Huta, Chałupki

Słomniki (gw), Wężerów
działka na sprzedaż

SMK-GS-6284

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Wężerów (gmina Słomniki). Działka przeznaczona do wydzielenia, wydzielana powierzchnia to ok. 10 a, teren w całości przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną. Media na działce (prąd, woda i kanalizacja), gaz w ulicy. Dojazd ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
99,00 zł
cena 99 000 
działka na sprzedaż - Słomniki (gw), Wężerów
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Iwanowice, Celiny

Iwanowice, Celiny
działka na sprzedaż

SMK-GS-6283

Do sprzedania pięknie położona działka budowlana w miejscowości Celiny, gm. Iwanowice. Działka przeznaczona do wydzielenia, wydzielana powierzchnia to ok. 12 a (sprzedaż w cenie 11000 zł/ar). Teren płaski, widokowy. Nieruchomość położona bezpośrednio przy asfaltowej ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
110,00 zł
cena 132 000 
działka na sprzedaż - Iwanowice, Celiny
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Iwanowice, Celiny

Iwanowice, Celiny
działka na sprzedaż

SMK-GS-6282

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Celiny, gmina Iwanowice. Oferowana nieruchomość to działka oznaczona w miejscowym planie symbolem MR (tereny zabudowy mieszanej: mieszkaniowej, usługowej i produkcyjnej), o powierzchni 23 a i kształcie zbliżonym ...

Powierzchnia
2 300,00 m2
Cena za m2
113,04 zł
cena 260 000 
działka na sprzedaż - Iwanowice, Celiny
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Koniusza, Posądza

Koniusza, Posądza
działka na sprzedaż

SMK-GS-6275

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Posądza. Działka o powierzchni około 19 a (wydzielana z większej areału) w całości przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Nieruchomość usytuowana przy drodze asfaltowej z dostępem do mediów (w ulicy). Teren ...

Powierzchnia
1 900,00 m2
Cena za m2
115,26 zł
cena 219 000 
działka na sprzedaż - Koniusza, Posądza
Kryteria wyszukiwania

rozumiem