oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce

Zielonki, Węgrzce
działka na sprzedaż

SMK-GS-6210

Do sprzedania idealna oferta dla dewelopera!!! Nieruchomość o powierzchni ok. 62,5 a, działka w całości budowlana, położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Teren uzbrojony, nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym przeznaczonym do remontu oraz stodołą drewniano-murowaną. Doskonała ...

Powierzchnia
6 250,00 m2
Cena za m2
671,84 zł
cena 4 199 000 
działka na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce

Gołcza, Wysocice
działka na sprzedaż

SMK-GS-6202

Do sprzedania bardzo ładnie położona działka budowlana w miejscowości Wysocice. Działka o powierzchni około 15 a i szerokości ok. 30 m, w całości przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową, usługową i produkcyjną. Nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej, ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
106,00 zł
cena 159 000 
działka na sprzedaż - Gołcza, Wysocice

Kocmyrzów-Luborzyca, Łuczyce
działka na sprzedaż

SMK-GS-6182

Do sprzedania pięknie położona, widokowa działka w Łuczycach. Działka o powierzchni ponad 20 a, budowlano-rolna, około 6,5 a stanowi teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową. Nieruchomość usytuowana na końcu prywatnej, spokojnej, bocznej drogi utwardzonej. Wszystkie ...

Powierzchnia
2 012,00 m2
Cena za m2
221,17 zł
cena 445 000 
działka na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Łuczyce

Kraków, Nowa Huta, Przylasek Wyciąski
działka na sprzedaż

SMK-GS-6176

Do sprzedania wyjątkowa działka, położona w rewelacyjnej lokalizacji w rejonie Przylasku Rusieckiego. Nieruchomość stanowi duża, niemal 86-arowa działka, położona bezpośrednio przy drodze gminnej. Działka posiada aktualne warunki zabudowy na budowę trzech budynków ...

Powierzchnia
8 569,00 m2
Cena za m2
149,38 zł
cena 1 280 000 
działka na sprzedaż - Kraków, Nowa Huta, Przylasek Wyciąski

Kraków, Nowa Huta, Łuczanowice
działka na sprzedaż

SMK-GS-6169

Do sprzedania rewelacyjne działki w krakowskich Łuczanowicach! Łuczanowice należą do dzielnicy Wzgórza Krzesławickie w Nowej Hucie, obszar zachował sielski, spokojny charakter. Do sprzedania przeznaczone jest 4 działki o powierzchni ok. 8,6 a każda, sprzedawane w ...

Powierzchnia
860,00 m2
Cena za m2
406,98 zł
cena 350 000 
działka na sprzedaż - Kraków, Nowa Huta, Łuczanowice

Kalwaria Zebrzydowska (gw), Leńcze
działka na sprzedaż

SMK-GS-6160

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Leńcze (gmina Kalwaria Zebrzydowska). Działka przeznaczona do wydzielenia, wydzielana powierzchnia to około 15 a. Teren lekko nachylony w kierunku południowym, nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
193,33 zł
cena 290 000 
działka na sprzedaż - Kalwaria Zebrzydowska (gw), Leńcze
Kryteria wyszukiwania

rozumiem