Skała (gw), Minoga
działka na sprzedaż

SMK-GS-5770

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Minoga. Działka do wydzielenia pod klienta, wydzielana w cenie 10000 zł/ar. Nieruchomość położona w bardzo spokojnej okolicy. Prąd i woda na działce, dojazd drogą asfaltową. W otoczeniu rozproszona zabudowa jednorodzinna ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 120 000 
działka na sprzedaż - Skała (gw), Minoga

Skawina (gw), Wola Radziszowska
działka na sprzedaż

SMK-GS-5588

Do sprzedania duża działka budowlana w miejscowości Wola Radziszowska. Działka o powierzchni około 30 a i szerokości 21 m. Teren płaski, dojazd drogą polną (około 200 m do asfaltu). Cała działka oznaczona w miejscowym planie symbolem MN (zabudowa jednorodzinna). Wszystkie ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
106,67 zł
cena 320 000 
działka na sprzedaż - Skawina (gw), Wola Radziszowska

Iwanowice, Sułkowice
działka na sprzedaż

SMK-GS-5307

Do sprzedania widokowa działka w Sułkowicach (gm. Iwanowice). Działka położona na wzniesieniu, lekko nachylona w kierunku zachodnim. Działka oznaczona w miejscowym planie jako MN- tereny zabudowy mieszkaniowej. Gaz i woda na działce, prąd w ulicy. Na działce stanowisko ...

Powierzchnia
900,00 m2
Cena za m2
144,44 zł
cena 130 000 
działka na sprzedaż - Iwanowice, Sułkowice

Nowe Brzesko (gw), Hebdów
działka na sprzedaż

SMK-GS-5166

Do sprzedania atrakcyjna, pięknie położona działka w Hebdowie. Działka o powierzchni 10 a, posiada aktualne WZ na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działka widokowa, druga linia zabudowy, teren płaski. Media w ulicy, dojazd drogą polną. Cicha i spokojna ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
99,00 zł
cena 99 000 
działka na sprzedaż - Nowe Brzesko (gw), Hebdów

Lanckorona, Jastrzębia
działka na sprzedaż

SMK-GS-4295

Działka w miejscowości Jastrzębia gm. Lanckorona. Teren lekko nachylony, w kształcie prostokąta. Cicha i bardzo spokojna okolica. Prąd, gaz i woda na działce. Istnieje możliwość zakupu mniejszego areału gruntu.

Powierzchnia
6 490,00 m2
Cena za m2
130,97 zł
cena 850 000 
działka na sprzedaż - Lanckorona, Jastrzębia

Iwanowice, Władysław
działka na sprzedaż

SMK-GS-3583

Do sprzedania dwie działki budowlane o pow. 15,8 a i 15,9 a. Działki będą oznaczona w nowym MPZP jako tereny zabudowy jednorodzinnej.. Nieruchomość położona na wzniesieniu, teren widokowy o ekspozycji południowej.  Woda na działce, prąd w ulicy, w odległości ok 140 ...

Powierzchnia
1 590,00 m2
Cena za m2
120,00 zł
cena 190 800 
działka na sprzedaż - Iwanowice, Władysław
Kryteria wyszukiwania

rozumiem