oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Mogilany

Mogilany
działka na sprzedaż

SMK-GS-6281

Do sprzedania duża działka w świetnej cenie w miejscowości Mogilany. Nieruchomość o powierzchni 50 a i szerokości ok 34 m. Oznaczenie w miejscowym planie: MU1: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej (ok. 24 a) R: tereny gruntów rolnych (ok. 13 ...

Powierzchnia
50 000,00 m2
Cena za m2
6,40 zł
cena 320 000 
działka na sprzedaż - Mogilany
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gdów, Pierzchów

Gdów, Pierzchów
działka na sprzedaż

SMK-GS-6259

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Pierzchów (gm. Gdów). Działka o powierzchni 11 a, w całości przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Teren płaski, działka w kształcie prostokąta o szerokości ok. 24 m i długości ok. 47 m, co pozwala na realizację niemal ...

Powierzchnia
1 100,00 m2
Cena za m2
117,27 zł
cena 129 000 
działka na sprzedaż - Gdów, Pierzchów
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kraków, Krowodrza, Witkowice

Kraków, Krowodrza, Witkowice
działka na sprzedaż

SMK-GS-6247

Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka inwestycyjna w krakowskich Witkowicach. Nieruchomość to działka o powierzchni 16 a, około 13 a przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną realizowaną jako zabudowa wolnostojąca, bliźniacza lub szeregowa. Działka usytuowana ...

Powierzchnia
1 598,00 m2
Cena za m2
801,00 zł
cena 1 280 000 
działka na sprzedaż - Kraków, Krowodrza, Witkowice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Skała (gw), Cianowice Duże

Skała (gw), Cianowice Duże
działka na sprzedaż

SMK-GS-6244

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość w miejscowości Niebyła-Świńczów z wjazdem na działkę od Cianowic (od ul. Smardzowickiej) Nieruchomość stanowi działka o powierzchni 23,2 a, położona w drugiej linii zabudowy, w kształcie prostokąta. Działka posiada aktualne warunki ...

Powierzchnia
2 400,00 m2
Cena za m2
249,58 zł
cena 599 000 
działka na sprzedaż - Skała (gw), Cianowice Duże
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Biskupice, Tomaszkowice

Biskupice, Tomaszkowice
działka na sprzedaż

SMK-GS-6226

Do sprzedania nieruchomość w rewelacyjnej lokalizacji w Tomaszkowicach pod Wieliczką. Sprzedawaną nieruchomość stanowi działka budowlana w miejscowym planie oznaczona symbolem MN (tereny mieszkaniowe jednorodzinne). Piękna, widokowa okolica, działka lekko nachylona, ...

Powierzchnia
7 940,00 m2
Cena za m2
213,98 zł
cena 1 699 000 
działka na sprzedaż - Biskupice, Tomaszkowice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce

Zielonki, Węgrzce
działka na sprzedaż

SMK-GS-6210

Do sprzedania idealna oferta dla dewelopera!!! Nieruchomość o powierzchni ok. 62,5 a, działka w całości budowlana, położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Teren uzbrojony, nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym przeznaczonym do remontu oraz stodołą drewniano-murowaną. Doskonała ...

Powierzchnia
6 250,00 m2
Cena za m2
671,84 zł
cena 4 199 000 
działka na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce
Kryteria wyszukiwania

rozumiem