Opis nieruchomości
Do sprzedania dom usytuowany w pięknej, malowniczej okolicy w miejscowości Łazy.
Przedmiotem sprzedaży jest lokal w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym wybudowany wg projektu archonu "dom w Rubinach 2".
Dom o powierzchni całkowitej 101 m2 (użytkowa 92,5 m2), na które składa się:
parter: salon z aneksem kuchennym i jadalnią, gabinet, łazienka z prysznicem oraz kotłownia
piętro: 3 sypialnie,w tym sypialnia główna z garderobą, łazienka z wanną.
Lokal posadowiony na działce o powierzchni 3,75 a, nieogrodzonej i niezagospodarowanej.
Budynek w stanie deweloperskim (bez pieca), dociągnięte i rozprowadzone wszystkie instalacje, wykonane tynki, na działce szambo.
Piękna, malownicza, bardzo spokojna okolica.
W otoczeniu nieruchomości pojedyncza zabudowa jednorodzinna oraz tereny zielone.
Budynek położony bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej.
Dojazd do centrum gminy Jerzmanowice, (gdzie znajdziemy pełną infrastrukturę handlowo-usługową, w tym liczne sklepy i punkty usługowe, szkołę, przedszkole, urząd gminy, pocztę, ośrodek zdrowia) w odległości zaledwie 3,5 km.
Do sprzedania obydwa lokale mieszkalne w budynku.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.