oferta na wyłączność
124
ofert
Mateusz Góral

Specjalista ds. nieruchomości

Licencja: 23770 pprn

mateusz@smok.nieruchomosci.pl

791-912-297
791-912-297

zostaw wiadomość
250,00 zł/m2 cena: 275 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka w rewelacyjnej lokalizacji w atrakcyjnej części Krakowa, okolice Przylasku Rusieckiego.
Przedstawiana nieruchomość to działka o powierzchni około 11 a, płaska, z dojazdem drogą wewnętrzną.
Działka posiada aktualne warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z infrastrukturą.
Teren płaski, bardzo spokojna okolica.
W otoczeniu nieliczna zabudowa jednorodzinna.
W pobliżu tereny rekreacyjne (kąpielisko w Przylasku Rusieckim, wały Wiślane-ścieżki rowerowe).
Przystanek autobusowy w odległości 0,5 km.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty SMK-GS-6289
Powierzchnia 1 100,00 m²
Przeznaczenie działki budowlana
Wymiary działki 36x28 m
Otoczenie zabudowa jednorodzinna
Odległość do komunikacji publicznej [m] 500 m
Odl. do sklepu [m] 500 m
Odl. do szkoły [m] 2 700 m

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Kraków, Nowa Huta, Wadów
działka na sprzedaż

SMK-GS-6081

Do sprzedania działka budowlano-rolna w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w rejonie Wadowa. Nieruchomość o powierzchni 24,25 a, z czego około 7 a stanowi teren budowlany, pozostała część to tereny rolne. Działka w drugiej linii zabudowy, bez ustalonego dojazdu, wszystkie ...

Powierzchnia
2 425,00 m2
Cena za m2
123,30 zł
cena 299 000 
działka na sprzedaż - Kraków, Nowa Huta, Wadów

Kraków, Nowa Huta, Łuczanowice
działka na sprzedaż

SMK-GS-6169

Do sprzedania rewelacyjne działki w krakowskich Łuczanowicach! Łuczanowice należą do dzielnicy Wzgórza Krzesławickie w Nowej Hucie, obszar zachował sielski, spokojny charakter. Do sprzedania przeznaczone jest 4 działki o powierzchni ok. 8,6 a każda, sprzedawane w ...

Powierzchnia
860,00 m2
Cena za m2
406,98 zł
cena 350 000 
działka na sprzedaż - Kraków, Nowa Huta, Łuczanowice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kraków, Nowa Huta, Łuczanowice

Kraków, Nowa Huta, Łuczanowice
działka na sprzedaż

SMK-GS-6227

Do sprzedania bardzo atrakcyjne działki położone w Łuczanowicach. Działki budowlane o powierzchni od 9,5 do 12,3 a, dojazd drogą polną (służebność). Media w ulicy (możliwość dociągnięcia). Teren płaski, w otoczeniu pola uprawne oraz zabudowa jednorodzinna. Centrum ...

Powierzchnia
950,00 m2
Cena za m2
284,21 zł
cena 270 000 
działka na sprzedaż - Kraków, Nowa Huta, Łuczanowice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kraków, Nowa Huta, Łuczanowice

Kraków, Nowa Huta, Łuczanowice
działka na sprzedaż

SMK-GS-6290

Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana w Łuczanowicach. Działka o powierzchni 9 a i wymiarach zbliżonych do kwadratu. Teren lekko nachylony w kierunku południowym, z działki roztacza się widok na panoramę Krakowa i okolic. Druga linia zabudowy, dojazd ...

Powierzchnia
900,00 m2
Cena za m2
321,11 zł
cena 289 000 
działka na sprzedaż - Kraków, Nowa Huta, Łuczanowice