Oferty specjalne

oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Igołomia-Wawrzeńczyce, Pobiednik Mały

Igołomia-Wawrzeńczyce, Pobiednik Mały
działka na sprzedaż

SMK-GS-6204

Do sprzedania działka zagrodowo - rolna w miejscowości Pobiednik Mały. Cała nieruchomość o powierzchni 1,08 ha i szerokości około 32 m, składa się z dwóch sąsiadujących działek ewidencyjnych. Około 13 a stanowi teren zagrodowy, pozostała część działki ...

Powierzchnia
10 800,00 m2
Cena za m2
46,30 zł
cena 500 000 
działka na sprzedaż - Igołomia-Wawrzeńczyce, Pobiednik Mały
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Czernichów, Zagacie

Czernichów, Zagacie
działka na sprzedaż

SMK-GS-6220

Do sprzedania działka budowlana w Zagaciu (gm. Czernichów). Działka o powierzchni niemal 7 a, w całości przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Na nieruchomości połowa domu (z kamienia i cegły) przeznaczona do wyburzenia. Teren płaski, nieuzbrojony, ...

Powierzchnia
6,80 m2
Cena za m2
21 911,76 zł
cena 149 000 
działka na sprzedaż - Czernichów, Zagacie
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Biskupice, Tomaszkowice

Biskupice, Tomaszkowice
działka na sprzedaż

SMK-GS-6226

Do sprzedania nieruchomość w rewelacyjnej lokalizacji w Tomaszkowicach pod Wieliczką. Sprzedawaną nieruchomość stanowi działka budowlana w miejscowym planie oznaczona symbolem MN (tereny mieszkaniowe jednorodzinne). Piękna, widokowa okolica, działka ...

Powierzchnia
7 940,00 m2
Cena za m2
213,98 zł
cena 1 699 000 
działka na sprzedaż - Biskupice, Tomaszkowice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw), Chorągwica

Wieliczka (gw), Chorągwica
działka na sprzedaż

SMK-GS-6237

Do sprzedania wyjątkowa, widokowa działka w Chorągwicy. Sprzedawaną nieruchomość stanowi działka budowlano-rolna o powierzchni 12 a, z czego ok 4,5 a to tereny przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka położona w drugiej linii zabudowy, ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
162,50 zł
cena 195 000 
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw), Chorągwica
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw), Lednica Górna

Wieliczka (gw), Lednica Górna
działka na sprzedaż

SMK-GS-6267

Do sprzedania pięknie położona działka w miejscowości Lednica Górna. Działka o powierzchni ponad 11a i wymiarach ok. 30x37 m. Nieruchomość w całości przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, z ograniczeniami w zabudowie (MNO). Teren pochyły, nachylenie ...

Powierzchnia
1 126,00 m2
Cena za m2
309,95 zł
cena 349 000 
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw), Lednica Górna

rozumiem